Наша продукция
Экстензометры Делительные головки Оптический квадрант Прибор для измерения шероховатости Установка индекса текучести расплава ИИРТ Станки полировально-шлифовальные Камеры соляного тумана

Наше підприємство з 2001 року виготовляє, реалізує, модернізує та обслуговує лабораторні прилади як старого модельного ряду, так і від сучасних виробників. Ми індивідуально підходимо до підбору обладнання для Замовника, спираючись на його потреби та конкретне технічне завдання. Для забезпечення безперервної роботи обладнання ми виконуємо його своєчасний ремонт, технічне обслуговування, пусконалагодження, юстировку, калібрування.

Виготовляємо, ремонтуємо та модернізуємо наступні типи продукції:

та інших приладів лінійно-кутових та силових вимірювань.

Ми ручаємося за виконання своїх гарантійних зобов'язань, а також виконуємо післягарантійне обслуговування лабораторних приладів. Наша матеріально-технічна база та кваліфікований персонал з багаторічним досвідом є підґрунтям для супроводу Замовника впродовж років. Ми завжди готові прийти на допомогу у питаннях технічної консультації, забезпечення технічною документацією, навчання Вашого персоналу роботі на тому чи іншому обладнанні.

Наші основні клієнти